همکاری با حسام عالمیان کسب درآمد ارزی از گوگل ادسنس

اگر شما هم به فکر کسب درآمد ارزی از طریق گوگل ادسنس افتاده اید، ولی نه ایده ای برای این کار دارید، نه تجربه خوبی در زمینه طراحی و سئو وب سایت دارید، نگران نباشید!! همچنان می توانید از طریق یکی از روش های ذیل با ما همکاری کنید و شروع به کسب درآمد ارزی از گوگل ادسنس نمائید.

ما همواره خواهان گسترش کسب و کار خود می باشیم، ولی این گسترش را صرفاً در تعداد سایت ها و اپلیکیشن هایی که طراحی و پیاده سازی میکنیم نمی بینیم؛ بلکه ارتباط و همکاری و شراکت با افراد بیشتر را نیز همیشه درنظر داریم.

سه مدل همکاری را تا این لحظه پیاده سازی و اجرا کرده ایم که برای شما در ذیل آورده ایم. شما نیاز نیست هر سه این شروط را داشته باشید، داشتن حداقل یکی از این شروط، فرصت همکاری را با ما برای شما ایجاد می کند. هرچند که داشتن دو یا سه شرط، شرایط ایده آل تری را ایجاد میکند.

در حال حاضر دوستانی داریم که در خارج از ایران زندگی می کنند و با ما سهیم هستند. یا دوستانی داریم که دانش بسیار خوبی در زمینه طراحی و کدنویسی اپلیکیشن های موبایل دارند، و روی پروژه هایی با ایشان شریک هستیم.

در صورتیکه، شما مدلی از همکاری را مدنظر دارید که در سه مورد ذیل نمی باشد، لطفاً پیشنهاد همکاری خود را بصورت دقیق و با ذکر جزئیات برای ما ارسال کنید تا در مورد آن با هم گفتگو کنیم.

در صورتیکه شما برنامه نویس یا کدنویس وب یا اپلیکیشن موبایل هستید...

ما در مسیر کسب درآمد ارزی، ایده های بیشماری داریم که هنوز فرصت پیاده سازی آن ها را نیافته ایم. در صورتیکه شما برنامه نویس و کدنویس وب یا اپلیکیشن های موبایل هستید، می توانید با ما تماس بگیرید تا پس از صحبت، در صورتیکه به توافقات اولیه رسیدیم، کار رو خیلی سریع استارت بزنیم. اینجوری هم شما نگران داشتن اکانت گوگل ادسنس نخواهید بود و از پتانسیل های ما که حاصل تجربیات چند ساله از کسب درآمد از گوگل ادسنس است استفاده می کنید؛ و هم ما با کمک شما، یک سایت و یا اپلیکیشن جدید با مالکیت مشترک به مجموعه مون اضافه میکنیم.

در صورتیکه شما امکان سرمایه گذاری در پروژه های جدید ما را دارید...

هم اکنون ما نزدیک به 8 وب سایت فعال و چندین وب سایت و اپلیکیشن در دست ساخت داریم. یکی از مزیت های ما، داشتن ایده های خلاق و نوآورانه در راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن می باشد. سرمایه گذاری جدید در این کسب و کار، علاوه بر سود بیشتری که نصیب ما و سرمایه گذار می کند، به ما کمک می کند که تعداد سایت و اپلیکیشن ها را بیشتر کنیم و در نتیجه با سرعت بیشتری به درآمدهای بالاتر برسیم. لذا در صورتیکه شما امکان سرمایه گذاری در این مدل کسب و کار را دارید، و این نوع کسب و کار را آینده دار و متناسب با تفکر خود می بینید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

در صورتیکه شما در خارج از ایران زندگی میکنید...

ما همواره خواهان گسترش کسب و کارمان هستیم و آپشن های زیرساختی خود را همواره سعی داریم گسترش دهیم و بهینه کنیم. در صورتیکه شما نه برنامه نویس و کدنویس هستید، نه اینکه تاکنون هیچ سایت یا وبلاگی را داشته اید، نیز می توانید با ما همکاری کنید. تنها پتانسیلی که شما برای این مدل همکاری نیاز دارید، این است که در خارج از ایران، ترجیحاً کشوری که مالیات آن صفر و یا کم می باشد زندگی میکنید، و در آن کشور تنها امکاناتی که نیاز دارد داشته باشید، داشتن یک حساب بانکی معتبر، آدرس فیزیکی می باشد.