کسب درآمد ارزی از یوتیوب

کسب درآمد ارزی از یوتیوب

یوتیوب دومین سایت پربازدید جهان بعد از گوگل است. روزانه بیش از صد میلیون فیلم در این سایت دیده می شود. طبق آمار اعلام شده درآمد یوتیوب در هر روز بیش از یک میلیون دلار است. تخمین زده می شود تعداد ویدیوهای اپلود شده در یوتیوب بیش از ۱۰۰ میلیون باشد.

امروزه کسب درآمد از یوتیوب یکی از راه های خوب کسب درآمد اینترنتی می باشد. حتی در ایران هم کسب درآمد مستقیم و غیر مستقیم از یوتیوب مرسوم شده است. با وجود فیلترینگ و تحریم های اعمال شده بر کاربران ایرانی امکان کسب درآمد از یوتیوب هنوز هم فراهم است.

کسب درآمد ارزی از یوتیوب با حسام عالمیان

خدمات کسب درآمد ارزی از یوتیوب

در صورتیکه شما هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص نحوه کسب درآمد ارزی از یوتیوب ندارید، حتماً در این دوره شرکت نمائید.

در صورتیکه شما کانال یوتیوب پربازدیدی دارید و برای کسب درآمد ارزی نیازمند اکانت گوگل ادسنس هستید، از این سرویس ما می توانید استفاده کنید.

در صورتیکه شما در حال حاضر بر روی کانال یوتیوب قابلیت مونیتایز را فعال کرده اید ولی درآمد زیادی ندارید، حتماً از سرویس بهینه سازی و افزایش درآمد یوتیوب ما استفاده کنید.

چرا کسب درآمد ارزی از یوتیوب؟

اعتبار بسیار بالای شرکت گوگل

شرکت گوگل یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های جهان می باشد. با استفاده از گوگل ادسنس، در حقیقت شما با شرکت معتبری همکاری می کنید و نگرانی بابت میزان درآمد، واریز درآمد و ... نخواهید داشت.

ارزش بالای ارزهای خارجی نسبت به ریال

بواسطه افت ارزش ریال نسبت به ارزهای خارجی، اینکه بتوانید به ارز خارجی درآمد کسب کنید، نتیجه ای بمراتب بسیار بالاتر از حالتی دارد که شما به ریال درآمد کسب کنید.

کسب درآمد خودکار

پس از اینکه شما کانال یوتیوب تان را راه اندازی کزدید و به بازدید کننده رسیدید، حالت کسب درآمد از نمایش تبلیغات را بروی کانال خود فعال می کنید. پس از آن دیگر نیازی نیست که شما برای کسب درآمد کاری بکنید.

مقالات کسب درآمد ارزی از یوتیوب