کسب درآمد ارزی از گوگل ادسنس

گوگل ادسنس، سرویس رایگان تبلیغاتی است که می‌توانید در آن نه به عنوان تبلیغ‌دهنده، بلکه به عنوان نمایش‌دهنده‌ی تبلیغ فعالیت کنید.

گوگل ادسنس یا به انگلیسی Google AdSense، یکی از سرویس‌های رایگان تبلیغاتی گوگل است که به ناشران تبلیغ در Display Network اجازه می‌دهد تا تبلیغ‌های متنی، تصویری/بنری، ویدئویی یا هر نوع تبلیغ چند رسانه‌ای که با محتوا و مخاطبان سایتشان ارتباط دارد را بر روی وب‌سایت خود قرار دهند و از طریق نمایش این تبلیغات کسب درآمد کنند.

کسب درآمد ارزی از گوگل ادسنس

خدمات کسب درآمد ارزی از گوگل ادسنس

در صورتیکه شما هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص نحوه کسب درآمد ارزی از گوگل ادسنس ندارید، حتماً در این دوره شرکت نمائید.

در صورتیکه شما وب سایت یا وبلاگ پر بازدیدی دارید و برای کسب درآمد ارزی نیازمند اکانت گوگل ادسنس هستید، از این سرویس ما می توانید استفاده کنید.

در صورتیکه شما در حال حاضر کدهای تبلیغاتی گوگل ادسنس را برروی وب سایت خود قرار داده اید، ولی درآمد زیادی ندارید، حتماً از سرویس بهینه سازی اکانت گوگل ادسنس ما استفاده کنید.

چرا کسب درآمد ارزی از گوگل ادسنس؟

اعتبار بسیار بالای شرکت گوگل

شرکت گوگل یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های جهان می باشد. با استفاده از گوگل ادسنس، در حقیقت شما با شرکت معتبری همکاری می کنید و نگرانی بابت میزان درآمد، واریز درآمد و ... نخواهید داشت.

ارزش بالای ارزهای خارجی نسبت به ریال

بواسطه افت ارزش ریال نسبت به ارزهای خارجی، اینکه بتوانید به ارز خارجی درآمد کسب کنید، نتیجه ای بمراتب بسیار بالاتر از حالتی دارد که شما به ریال درآمد کسب کنید.

کسب درآمد خودکار

پس از اینکه شما وب سایتی را راه اندازی کزدید و به بازدید کننده رسیدید، کدهای گوگل ادسنس را در سایت خود قرار می دهید. و پس از آن دیگر نیازی نیست که شما برای کسب درآمد کاری بکنید.

مقالات کسب درآمد ارزی از گوگل ادسنس