درباره حسام عالمیان بیشتر بدانید!

پس از سال ها تجربه در زمینه طراحی مدل های کسب و کار اینترنتی و پیاده سازی آن ها در ایران، چند سالی است که در زمینه کسب درآمد ارزی فعالیت میکنم. 12 سال پیش اولین سایت اینترنتی خود را ثبت کردم و الان چندین سایت پربازدید با بازدید بالاتر از 50هزار نفر در روز دارم. مسیر متفاوتی را نسبت به بقیه در پیش گرفتم که در نوع خودش بسیار جالب است.

هم اکنون مجموعه ای را تشکیل داده ام تا تجارب خودم را در قالب برگزاری دوره و وبینار های آنلاین در اختیار دیگر دوستان قرار دهم. این مجموعه با تیم قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا کسب درآمد ارزی در ایران را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای کسب درآمد ارزی حرفی برای گفتن داشته باشد.

پلی میان آموزش و کسب درآمد ارزی

حسام عالمیان، دانشجویان خود را تا رسیدن به کسب درآمد ارزی همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند درآمد ارزی کسب کند، اما به دلیل شرایط ویژه اقتصادی ایران و رقابت بسیار بالا در این بازار، دست یافتن به درآمد ارزی موثر مرتبط با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در کسب درآمد ارزی با حسام عالمیان تلاش داریم با پیوند زدن آموزش و تخصص با تجربه و پشتیبانی، این معضل قدیمی را حل کنیم.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های کسب درآمد ارزی